1 892 ₴
Дриль - шуруповерт акумуляторний AL-FA ALCD18L призначений для сверління отворів у різних матеріалах, а також загвинчування та вигвинчування гвинтів і шурупів. Шуруповерт має індикатор заряду батареї, також вмонтовано підсвітку робочої зони. Інструмент легкий вага до 1 кг та простий у використанні.
Особливості:
- Тонка регулювання зусилля, завдяки 17 установок крутного моменту
- Світлодіодне підсвічування для роботи в умовах низького освітлення або його відсутності
- Потужний двигун
- Прогумована рукоятка для комфортного користування
- Висока швидкість свердління 0-350/0-1350 об/хв
- Висока автономність роботи, завдяки акумулятору ємністю 1.5 Ач
- Високий крутний момент дозволяє працювати з кріпленням
- Одномуфтовый партон для швидкої зміни оснащення
- Легка і компактна дриль-шуруповерт
- Чутливий курок дає користувачеві повний контроль над швидкістю обертання
Характеристики:
Тип акумулятора ..............................Li-Ion
Ємність акумулятора .......................2.0 (А/год)
Напруга акумулятора .......................18 ()
Живлення .........................................Акумулятор
Максимальний діаметр патрона ........10.0 (мм)
Максимальний діаметр по дереву .....30 (мм)
Максимальний крутний момент .........18/36 (H*m)
Максимальна кількість обертів ..........1350 (об/хв)
Комплектація:
- шуруповерт
- акумулятори 2шт
- зарядний пристрій
- чемодан
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alfa |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный крутящий момент | 36 H*m |
| Материал корпуса редуктора | Пластмасса |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Ограничитель глубины сверления | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Гнездо для крепления бит | Да |