Пила бензинова KING KW500
Описание Бензопила KING KW500 (2 ШИНИ,2 ЛАНЦЮГА)
Бензопила KING KW500 оснащена повітряним фільтром з великою фільтруючою поверхнею, забезпечує максимальний захист двигуна, в тому числі при експлуатації в сильно запилених місцях, і довгий термін служби.
.Установленний на ній алюмінієвий картер забезпечує максимальну стійкість при навантаженнях і стабільність роботи, в тому числі з шинами збільшеної довжини.
· Встановлено професійний двигун, який забезпечує інтенсивну і тривалу експлуатацію пилки.
· Пила оснащена антивібраційною системою, утвореною 6 амортизаторами - 2 пружинними і 4 гумовими, які забезпечують відмінну ізоляцію оператора від вібрацій, підвищуючи ступінь його комфорту при експлуатації машини.
· Пила оснащена багатофункціональним важелем управління для спрощення включення і виключення машини
· Бічний натягувач ланцюга спрощує обслуговування.
Характеристики:
Довжина шини .......................400 мм та 450 мм
Крок ланцюга .........................0.325 "
Кількість ланок .......................64 зуб та 72 зуб
Обсяг масляного бака ............260 мл
Об'єм двигуна .........................52 куб. см
Потужність двигуна .................4.0 л. с.
Ємність паливного бака ..........560 мл
Споживана потужність ............3000 Вт
Вага ..........................................6.5 кг
Праймер ...................................Так
Гальма ланцюга .......................Так
Комплектація:
дві шини (40 і 45 см),
два ланцюги (40 і 45 см),
ємність для паливної суміші з фільтром,
набір ключів,
інструкція,
захист для шини,
лійка,
свічка,
шнур для стартера,
фільтр у бак,
напильнік,
металевий упор (зуби
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | King |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 6 кг |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Емкость топливного бака | 560 мл |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Скорость вращения цепи | 2800 |