
Особливості:
У комплект входять дві компактні Li-ion батареї та зарядний пристрій.
Відсутність ефекту пам'яті і саморозряду батарей продовжить термін служби і час роботи акумуляторів.
Час зарядки батареї становить лише 1 годину.
Гальмо інерційне - миттєва зупинка обертання патрона при відпуску пускової клавіші.
Пластиковий кейс полегшує транспортування і спрощує зберігання інструменту.
Низький рівень вібрацій.
Яскрава LED підсвічування робочої зони
Міцний корпус з якісного пластику.
Надійний редуктор з високоміцного сплаву.
Підшипники з легованої сталі.
Покращене термостійке мастило.
Модернізована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна запобігаючи перегрів і продовжуючи термін роботи.
Два швидкісних режима: Перша забезпечує максимальний крутний момент (0 - 350 об/хв) / Друга (0 - 1300 об/хв) для операцій свердління
Функція загвинчування з регулюванням крутного моменту (18 + 1 ступенів)
За допомогою функції "реверс" Ви зможете не тільки вкрутити або викрутити шуруп, але і вивільнити застрягле свердло.
Комплектація
шуруповерт акумуляторний MCD-12H-Li;
акумуляторна батарея 2 шт;
зарядний пристрій;
пластиковий кейс;
інструкція;
гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальный крутящий момент | 25 H*m |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Питание | Аккумулятор |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Machtz |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.8 кг |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |