

Застосування
Підвищте ефективність свого електричного пилососа за допомогою нашого повітряного шланга завдовжки 1,5 м. Застосовується для заміни стандартних шлангів будівельних пилососів DT-1020, DT-1030.

Надійний
Цей шланг розроблений із використанням високоякісного полімерного матеріалу, забезпечуючи міцність і тривалий термін експлуатації. Такий гнучкий полімерний матеріал забезпечує надійний захист від пошкоджень і не обтяжує інструмент своєю вагою.

Зручний
Спеціальна гофрована конструкція забезпечує додаткову гнучкість і запобігає перетисанню, що особливо важливо під час роботи в складних умовах. Стандартні конектори для під'єднання до пилососа дають змогу легко під'єднати або зняти шланг без використання додаткових інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип аксесуара | Шланг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,356 |
| Діаметр шланга | 35 мм |
| Максимальна довжина | 1.5 м |
| Об`єм | 0.007680 куб.м |
| Сумісність | пилососи DT-1020/1030 |