
Инструмент является частью линейки
ONE FOR ALL
Универсальная батарея для более чем 5 видов инструментов
*в комплект не входит аккумуляторная батарея и зарядное устройство KRAISSMANN 2.4 AL 20UL (аккумулятор и зарядка покупается отдельно)
Шабельна пила KRAISSMANN 261 AUS 20UL працює від потужного Li-Ion 20 З довжиною ходу 26 мм за хвилину пилка робить до 3000 ходів, акуратно розрізаючи деревину товщиною до 10 см, тверду сталь 1 см, швидко перерізаючи труби діаметром до 10 см. Патрон з SDS кріпленням пиляльних полотен. Світлодіод Power Light. Низький рівень вібрації (8 м/с2).
Компактний інструмент із чудовою керованістю
Опис акумуляторної ножівки KRAISSMANN 261 AUS 20UL:
Ергономічна ножівка KRAISSMANN 261 AUS 20UL автономно працює від літій-іонного 20 В.
Пила швидко, здійснюючи за хвилину до 3000 ходів довжиною по 2,6 см, розпилює по прямій і криволінійно, з втопленням і врівень деревину товщиною до 100 мм, нелегованої сталі до 10 мм, металеві труби діаметром до 100 мм, а також різні будматеріали, вироби з пластмас.
Пила виконана в компактному дизайні, з легким вагою (1,5 кг), низькою вібрацією і з LED підсвічуванням зручна для роботи у важкодоступних місцях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Аккумулятор |
| Размер хода полотна | 26 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Бесключевая замена оснастки | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |