Опис товару:
|
Пила ланцюгова електрична CSE-2604 S розроблена з метою пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров в побутових умовах. Електродвигун в складі виробу передає крутний момент через муфту зчеплення пильної гарнітури. Пила оснащена системою змащення ланцюга. До складу пильної гарнітури консольного типу входить пильний ланцюг, напрямна шина і приводна шестерня. Виріб має інерційне гальмо пильного ланцюга, за рахунок чого зупинка руху ланцюга здійснюється за частки секунди при віддачі. Тим самим забезпечується захист оператора від травм при відкиданні пристрою в процесі роботи. Гальмо може включатися як вручну, так і автоматично.
Характеристики: Тип елементів живлення: мережа Номінальна напруга: 220 В Максимальна потужність: 2600 Вт Номінальна частота: 50 Гц Максимальний струм: 11.8 A Електродвигун: Однофазний колекторний з подвійною ізоляцією Клас виробу: II Розмір шини: 406 (16'') мм (дюймів) Крок ланцюга: 3/8 дюймів Кількість ланок ланцюга: 57 Ширина направляючого паза шини: 1,3 мм Об'єм баку для змащення ланцюга: 0.15 л Тип розміщення електродвигуна: Поздовжній Номінальна швидкість протягування ланцюга: 13.5 м/с Вага нетто/брутто: 5.0/5.5 кг
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gartner |
| Страна производитель | Китай |
| Длина шины | 406 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 15.5 м/сек |
| Объем масляного бака | 150 мл |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |