

Патрон з ручним затягуванням дозволяє використовувати змінні інструменти з циліндричним та багатогранним хвостовиком.
Живлення виробу здійснюється від швидкозмінної літій-іонної акумуляторної батареї без «ефекту пам’яті», завдяки чому подовжується термін служби і час роботи акумулятору (не входить в комплект виробу).
Шуруповерт здатен працювати в одному з двох режимів: свердління (друга швидкість) або закручування/відкручування метизів (перша швидкість). Конструкцією муфти передбачено можливість вибору режима обертання з ударом.
Електронний регулятор швидкості забезпечує миттєву зупинку безщыткового двигуна.
Функція «реверс» дає можливість змінювати напрямок обертання патрона при виконанні операцій закручування/викручування гвинтів.
Світлодіодне підсвічування робочої зони забезпечує більш зручну і безпечну роботу з шуруповертом.
Наявність в комплекті пластикового кейсу полегшує транспортування і зберігання інструмента.
Тип акумуляторної батареї: Li-ion
Час заряджання батареї: 60 хв
Кількість обертів: 0-500/0-2000 об/хв
Кількість ударів: 0-7500/0-30000 уд/хв
Максимальний момент затягування: 60 Нм
Кількість позицій моменту затягування: 21+3
Розмір патрона: 2-13 мм
Клас виробу: II
Максимальна напруга: 20 В
Тип та сумісність акумуляторної батареї: Літій-іонна (Li-ion) ємністю 2 Агод / і20
Тип та сумісність зарядного пристрою: Мережевий, 220 В 50 Гц, Вихід: 22 В, 2,4 А / і20
Електродвигун: Безщітковий постійного струму
Вага нетто/брутто: 1.215/1.7 кг
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Tekhmann |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Максимальное количество ударов | 3000 уд/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 2 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ударный режим | Да |