





Особливості:
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, MP3-роз'єм, Колонки, Ключ запалювання, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 128 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 64 см |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |