Акумуляторний шурупокрут PA 21Li – потужний 20-вольтовий двошвидкісний шуру-
поверт з лінійки інструменту PRO-CRAFT під єдину акумуляторну платформу. Одна з
найбільш важливих особливостей - потужний безщітковий електромотор - за рахунок
нього збільшується стійкість до перевантажень і забезпечується краща продуктив-
ність роботи на одному заряді АКБ, крім того, такий мотор не схильний до перегріву
і дозволяє довше працювати без перерви. Завдяки двошвидкісному планетарному
редуктору підвищеної міцності, шуруповерт демонструє дуже високі показники по мо-
менту, що крутить (макс. крутний момент - 60 НМ). Величезне оснащення пристрою,
що включає швидкозатискний металевий 13 мм патрон, функцію блокування валу
шпинделя, електронне гальмо вибігу двигуна, ефективне LED підсвічування - дозво-
ляють охарактеризувати інструмент, як універсальний, що підходить для будь-яких
видів робіт. Комфорт користування гарантують продумана ергономіка та вивірені
масово-габаритні показники.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 23 |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1450 об/мин |
| Материал корпуса редуктора | Металл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Нет |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| Тормоз двигателя | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.32 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |