







Пила ланцюгова електрична CSE-2605 призначена для пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров та інших господарських цілей в побутових умовах.
Конструкція виробу складається з корпусу з органами управління та захисту, пильної гарнітури, пиляльного ланцюга, систем натягування і автоматичного змащення ланцюга, однофазного колекторного двигуна з подвійною ізоляцією, системи зчеплення з відцентровою муфтою і гальмами.
Безпечне використання пристрою під час роботи забезпечується гальмуванням ланцюга, яке спрацьовує вручну або автоматично. При спрацьовуванні гальма ланцюг зупиняється за частки секунди.
Виріб оснащений зручним і безпечним пристроєм для ручного натягування ланцюга без використання інструментів.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Gartner |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 306 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13 м/сек |
| Объем масляного бака | 0.2 мл |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Фонарик | Нет |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.2 сек |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |