





Пила акумуляторна ProCraft PKA18 New - являє собою легку і компактну ланцюгову міні пилу на літієвих акумуляторах. Незважаючи на маленький вагу і розміри, в корпусі інструмента розміщений досить потужний електродвигун. Дуже зручна при обрізанні гілок, рубання дров невеликого розміру або в дрібних столярних роботах. По швидкості роботи значно швидше електролобзика або шабельної пилки. Акумуляторна батарея і зарядний пристрій не йдуть в комплекті з даною моделлю!
Особливості:
Живлення від акумулятора;
Надійний двигун;
Компактні розміри;
Захист від випадкового включення.
Комплектація:
Пила ланцюгова ProCraft PKA18 New;
Пильна шина;
Пильний ланцюг;
Упаковка.
Технічні характеристики:
Гарантія – 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 100 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 2200 об/мин |
| Уровень шума | 56 дБ |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Нет |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |