





Бензопила Makita EA3110T — це професійна якісна модель для заготівлі великих об'ємів дров, валки та чищення дерев. Працює від двигуна потужністю 1000 Вт. Наявність шини, довжина 30 см гарантує зручнішу експлуатацію. Автоматичне змащення пиляльного ланцюга продовжує термін його експлуатації. Інерційне гальмо миттєво зупиняє ланцюг під час заклинювання або під час відбою. Усі елементи керування зручно розташовані на ручці. Система гасіння вібрації зменшує стомлюваність оператора. Завдяки використанню якісних матеріалів досягається гарний баланс ціна-якість.
ОСОБЕННОСТИ:
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Основні | |
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Виробник | Makita |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 26 куб. см |
| Потужність двигуна | 1.4 к. с. |
| Ємність паливного бака | 350 мл |