







Акумуляторний дриль-шурупокрут BOSCH GSR 120-LI Professional
Акумуляторний дриль-шурупокрут BOSCH GSR 120-LI Professional — новинка 2021 року, практичний і зручний 2-швидкісний акумуляторний шурупокрут із живленням від знімного акумулятора Li-Ion 24 В і ємністю 5,0 А-год. Ергономіка інструмента BOSCH GSR 120-LI Professional досконалий: компактні форми, світлодіодна підсвітка, міцний корпус, для швидкої зміни обладнання в шурупокруті BOSCH GSR 120-LI Professional використовується 13-міліметровий швидкозатискний патрон. В акумуляторному дрилі-шурупокруті BOSCH GSR 120-LI Professional реалізована оптимальне настроювання крутного моменту для високоточного загвинчування саморізів із числом ступенів крутного моменту 25+1.
Властивості акумуляторного дриля-шурупокрута BOSCH GSR 120-LI Professional:
Комплект постачання:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Країна виробник | Румунія |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Ударний режим | Так |
| Запобіжна муфта | Так |