







Призначення
Набір гайкорізів або гайколомів допоможе швидко й безпечно зрізати заіржавілі та пошкоджені гайки, які не підлягають подальшій експлуатації. Водночас витягування гайки відбувається максимально акуратно, без пошкодження різі. Інструмент часто застосовується в ремонті й обслуговуванні автомобілів, на СТО, в автосервісах і майстрами-автомавачами, коли виникає потреба зняти гайки.

Принцип роботи
Ручні гайкорізи працюють за принципом гвинта: прикипілу гайку поміщають всередину спеціального вушка, а на посадковий шестигранник одягається ключ або комір, шток рухається завдяки обертанню ключа. Створюється упор і великий тиск основного леза на гайку, завдяки цьому відбувається розколювання й виймання елемента.

Надійна конструкція
Гайкорізи виготовлені з міцної інструментальної сталі, тому ви можете бути впевнені в їх надійності. До комплекту входить два інструменти для роботи з гайками різного діаметра від 13 до 16 мм і від 16 до 22 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.625 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість одиниць в наборі | 2 од. |
| Об`єм | 0.000673 куб.м |
| Розміри | 13-16; 16-22 |
| Тип | гайкорізи |
| шестигранник | 21 мм |