Кліщі для в'язання арматури.
Afacan K280 - кліщі арматурні в'язальні 280 мм, використовують для товстого в'язального дроту та цвяхів, наприклад для в'язки армуючого каркаса при заливанні бетону.
Опис:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Afacan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Різка троса | Так |
| Довжина інструменту | 280 мм |
| Діелектричне покриття | Так |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 280 м |
| Матеріал виготовлення | Cr-V |
| Основні атрибути | |
| Діаметр троса | 3 мм |