Форма Afacan P-0005 використовується в лабораторних цілях для виготовлення зразків із готової суміші з метою виявлення відхилення від норм і для фізичного та механічного аналізу бетону.
Форма розмірами:
Виготовлена з пластику ABS, має 1 гніздо і дозволяє одночасно виготовити 1 зразок.
На дні форми є отвір, що дозволяє легко видаляти зразок.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Afacan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри готового виробу | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 160 мм |