

За допомогою SeaBreeze Вафельниці SB-0101 ви приготуєте хрусткі вафлі.
Вафельниця оснащена пластинами з антипригарним покриттям. Вафлі в ній не підгоряють та не прилипають. Індикатор живлення та готовності дозволяє відстежувати час приготування страви.
Ви можете випікати вафлі, поки не досягнете бажаного рівня підсмажування. Таким чином, вафлі можна запікати від золотисто-жовтого кольору до хрусткої коричневої скоринки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Терморегулятор | Ні |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Ні |
| Захист від вітру | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 220 мм |
| Глибина робочої поверхні | 220 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2 кг |