






Тример бензиновий Gartner BCG-2852 S2 — це зручний та ефективний інструмент для обробки ділянок трави, що вимагають точності й акуратності. Пристрій призначений для скошування або підрівнювання трави на присадибних ділянках, уздовж квіткових клумб, будинків і парканів. Виріб оснащений 2-тактним двигуном, системою "Легкий запуск" і системою очищення повітря. Для полегшення роботи передбачено вантажне кільце для кріплення до наплічних ременів.
В правій рукоятці передбачені важелі керування двотактним двигуном. Захисний кожух в конструкції оберігає користувача і навколишній простір від розльоту скошеної трави та грунту, що відкидаються під час роботи. Модель вимагає мінімального технічного обслуговування, проста у збиранні та легка у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 255 мм |
| Максимальна ширина скошування | 255 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |