





Жорсткий каркас для легкого відкривання і доступу до інструмента.
Невелика вага. Завдяки міцному матеріалу нейлону.
Внутрішня підкладка виконана з водовідштовхувального матеріалу.
Регульований плечовий ремінь з металевими карабінами розвантажить ваші руки та допоможе в транспортуванні. Можна відстебнути. М'яка підкладка для плеча.
Спеціальні внутрішні відділення на липучках дозволять зручно розмістити інструмент. Ваш інструмент буде акуратно та впорядковано лежати в сумці.
Основні ручки з'єднуються між собою хлястиком на липучці.
Основне відділення - містке, закривається на блискавку двома бігунками.
Легкий доступ до відсіку для інструменту.
Ідеальні розміри 43×30×30.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Сумка |
| Кількість відділень/кишень | 3 |
| Матеріал | Нейлон |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 1.4 кг |