









Призначений для зберігання і транспортування інструментів і аксесуарів.
Ящик інструментальний WORCRAFT XCUBE100 відрізняється поліпшеною ергономікою та стійкістю. Розмір кейса 44.5x32x17 см.

Це зручне і надійне рішення для зберігання вашого інструменту. Ящики можна складати один на одного з можливістю фіксувати їх між собою за допомогою спеціальних бічних кліпс.
Сумісність з іншими ящиками серії XCUBE, а також із платформою для перевезення XCUBE200. Використання ящиків у парі з aft-xcube200" target="_blank">Платформою XCUBE200 робить транспортування зручнішим завдяки прогумованим колесам.

кейс для інструментів WORCRAFT XCUBE100;
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 445 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 кг |