Акумуляторний безщітковий шуруповерт WORCRAFT CHD-S20LiBCM – це потужний інструмент для професійного та побутового використання. Завдяки максимальному крутному моменту 60 Нм та двом швидкісним режимам він забезпечує ефективне свердління та закручування. Безщітковий двигун гарантує довговічність, а функція удару дозволяє працювати навіть із бетоном.
Технічні характеристики
Комфорт та зручність
Ергономічний дизайн та LED-підсвітка забезпечують комфортну роботу навіть у темних умовах. Легка вага дозволяє працювати тривалий час без втоми.
Надійність і довговічність
Безщітковий двигун та якісні матеріали гарантують стабільну роботу та тривалий термін служби.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Worcraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальний крутний момент | 60 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Гальмо двигуна | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 60 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 12 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |