










Для обрізання дрібних гілок зазвичай використовують секатор, але, з огляду на гілку, виникають труднощі. У таких ситуаціях Вам допоможе садовий сучкоріз. Ще одна його назва — гілкоріз.

Ефективна робота
Завдяки потужному лезу він справляється з гілками до 35 мм у найбільш важкопрохідних місцях, поблизу дула. Завдяки своїй конструкції, плоскостійкий гілкоріз акуратно зрізає гілки та сучки, наносячи мінімальну шкоду дереву. Ефективно зрізає зелену деревину без особливих зусиль.
Потужне різальне лезо із заводським заточуванням не деформується й довго залишається гострим.

Надійність і комфорт
Ручки сучкарза легкі та надійні. Виготовлені з міцного алюмінію, посилені додатковими ребрами жорсткості. Завдяки цьому не деформуються у разі тривалих навантажень і не схильні до появи іржі.
Ручки шорсткі та не вислизають. Погасити вібрації від удару допоможе демпфер, встановлений на стику ручок.
Прибирайте зайві пагони та сучки за допомогою садового сучкоріза і Ваш сад віддячить Вас великим урожаєм!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.015 кг |
| Довжина леза | 95 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Загальна довжина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | алюміній, сталь |
| Об`єм | 0.003510 куб.м |
| Тип | площинний |