







Можливості
Площинний садовий сучкоріз із храповим механізмом або великий секатор — чудове рішення для обрізання товстих гілок. Стане корисним помічником у інвентарі любого садовода.
Робота стає набагато легшою завдяки потужним лезам із високолегованої сталі з п'ятиступеневим храповим механізмом.
Ріже живу товсту гілки (до 40 мм) без особливих зусиль. Хроповик збільшує докладені зусилля вп'ятеро! Ви менше втомлюєтеся і швидше справляєтеся з роботою.

Зручна та надійна конструкція
Легкі алюмінієві ручки не обтяжують інструмент. Овальний профіль у поєднанні з ребрами жорсткості підвищує міцність усієї конструкції.
Комфорт під час роботи забезпечують зручні шорсткі ручки. Вони не дадуть змогу ковзати руці та гарантують надійне захоплення.
Спробуйте обрізати свій сад із цим сучкорізом і ви будете здивовані, наскільки це зручно та швидко!
*Після використання рекомендуємо очистити леза від деревного соку та протерти насухо. Потім змастити їх будь-якою машинною оливою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина леза | 100 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Загальна довжина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | алюміній, сталь |
| Об`єм | 0.004742 куб.м |
| Тип | з храповим механізмом |