







Ефективна робота
Класичний плоский сучкоріз застосовується для обрізання зайвих гілок біля дерев і чагарників. Його робоча частина складається з верхнього потужного леза та нижнього упору вигнутої форми. Завдяки такій конструкції він відсікає зелені гілки з мінімальними пошкодженнями, що дуже сприятливо позначається на їх загоєнні.

Комфорт і надійність
Ручки завдовжки 580 мм дають змогу дотягуватися до гілок усередині крони, а гумові накладки на ергономічних ручках не дають інструменту вислизати з рук. Даним сучкорізом комфортно працювати навіть за тривалого обрізання, тому що демпфер на стику гасить вібрацію від удару.
Якісне збирання доповнює позитивні емоції від роботи цим інструментом, нічого не скрипить і не хитається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина леза | 85 мм |
| Загальна довжина | 0.7 мм |
| Вага | 1.23 кг |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | площинний |
| Об`єм | 0.00369 куб.м |
| Матеріал виготовлення | Сталь |