


Призначення
Будівельний степлер (текер) — незамінна річ в арсеналі інструмента в будь-якого майстра. З його допомогою оббивають меблі, драпірують, прикріплюють килим до підлоги, виробляють монтаж проводини та ще безліч інших робіт.

Збільшений ресурс роботи
Головна особливість цього степлера — у наявності ресорного механізму, за допомогою якого і забивання скоб. Він дає змогу докладати менше зусиль, водночас отримувати потужніший удар і знижену віддачу.
Циліндричні пружини звичайного степлера швидко зношуються, на відміну від пластинчастих (рессорних) пружин, які гарантують тривалий термін експлуатації. Ресурс щонайменше 50 000 ударів. Механізм швидкого завантаження скоб позбавить довгих мук завантаження витратників, як у звичайному степлері.

Зручна ручка
Повністю металева конструкція степлера гарантує надійну роботу тривалий термін. Зручна ручка з гумовою накладкою поверить вигини долоні для чудового захоплення в роботу, а низька віддача не втомлює руки в процесі. Ручку можна компактно скласти для комфортного зберігання і транспортування.

Регулювання сили удару
Двопозиційний регулятор зусилля дає змогу виставити необхідну силу забивання скоб у різні матеріали. Ви можете встановити максимальну або мінімальну силу удару, всього лише в одне клацання.

Якісні матеріали
Степлер виготовлений із високоякісних матеріалів на передових заводах в Індії. Завдяки суворим дотриманням технології виробництва й контролем якості на всіх рівнях, вирізняється довгою та надійною системою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.6 кг |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Об`єм | 0.001213 куб.м |
| Покриття рукоятки | резина |
| Термін експлуатації | не менше 50000 ударів |
| Перетин скоби | 0.7 мм |