

Призначення
Електричний снігоприбирач INTERTOOL — чудовий помічник під час боротьби зі сніговими сугробами. Завдяки потужному двигуну ефективно справляється з очищенням невеликих територій від снігу. Ідеально підходить для швидкого відкидання снігу на пішохідних доріжках, прибудинкових ділянках, стоянок і під'їзних територій, біля гаражів. Перевагами моделі є простота експлуатації, порівняно легка вага, порівнюючи з бензиновими моделями, мінімальний рівень шуму та економічність, не вимагає заправлення паливом.

Продуктивний
Снігоприбиральник ефективний для прибирання м'якого снігу та не призначений для снігу, що злежується, льоду. Потужність двигуна становить 1600 Вт, через ремінний привод розганяє шнек до 2000 об/хв і виробляється ефективне захоплення снігу, заввишки до 330 мм, завширшки 500 мм. Водночас викид снігу відбувається на відстані від 3 до 8 метрів.

Можливості
Сніг захоплюється за допомогою шнека та надходить у сніговідвід, через жолоб викидається назовні. Змінюючи кут нахилу дефлектора, ви можете задати напрямок для викидання снігу. Можливість оперативного розвороту до 180 градусів дає змогу обробляти зони під час відведення снігу строго в заданому напрямку. Розтруб для викидання снігу не забивається, не іржавіє й не замерзає навіть у холодну погоду.

Надійна конструкція
Шнек має металеву конструкцію й армований PVC гумою, це дає змогу захистити поверхні, що очищаються, від пошкоджень і подряпин. Водночас захоплення снігу відбувається впритул до делікатних і рельєфних поверхонь: на кам'яній і тротуарній плитці, доріжках або майданчиках перед вашим домом, забезпечуючи високу якість прибирання. Ширина захоплення 50 см прискорює процес очищення території через зменшення кількості проходів. Снігоприбирач не призначений для очищення снігу з ґрунтових поверхонь із вибоїнами, камінням та іншими ускладненнями рельєфу.

Зручний
Корпус снігоприбирача виготовлений із морозостійких полімерних матеріалів, не боїться перепадів температур, вологи та зіткнення з перешкодами. Водночас такий корпус полегшує загальну вагу агрегату та робить його мобільнішим. Простий запуск у роботу здійснюється кнопкою і скобою на ручці.
Вага цього агрегату — всього 16 кг, що дає змогу легко ним керувати, для комфортного пересування територією передбачені два колеса. Для зручного зберігання снігоприбирач може компактно складатися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип двигуна | Електричний |
| Загальні | |
| Вага | 18 кг |
| Висота захоплення | 330 мм |
| Ширина захвату | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Напруга живлення | 230 |
| Об`єм | 0.174582 куб.м |
| Споживана потужність | 1600 |
| Швидкість обертання шнека | 2000 об/хв |
| Тип запуску | пускова кнопка |
| Тип приводу | Ручний |
| Кут повороту жолоби | 180 °З |