Тачка WB-0615 за своєю конструкцією дуже схожа тачку WB-0613. Але тип лотка трохи відрізняється — знімний, оцинкований, об'ємом 65 літрів. Тачка складається з розбірних частин, які компактно розміщені в пакованні. Рамна конструкція виготовлена з суцільногнутої труби, що збільшує загальний ресурс тачки та витримує заявлене навантаження. А потужні кронштейни впевнено тримають колесо на своїй осі. Застосувана товщина аркуша під час виробництва тачки становить 0,6 мм, а вантажність тачки становить 150 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.7 кг |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 0.041200 куб.м |
| Обсяг лотка | 65 л |
| Розмір колеса | 14"; пневматична з камерою, з підшипником |
| Тип лотка | знімний, оцинкований |
| Тип рами | труба цельногнутая 28x1,2 |
| Тип тачки | розбірна |