Тачка WB-0613 має лоток червоного кольору. Тип лотка — знімний із порошковим покриттям. Тачка складається з розбірних частин, які компактно розміщені в пакованні. Рамна конструкція виготовлена з суцільногнутої труби, що збільшує загальний ресурс тачки та витримує заявлене навантаження. Застосувана товщина аркуша під час виробництва тачки становить 0,6 мм, а вантажність тачки становить 130 кг. Об'єм лотка — 65 літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вантажопідйомність | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.08 кг |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 0.044000 куб.м |
| Обсяг лотка | 65 л |
| Розмір колеса | 14"; пневматична з камерою, з підшипником |
| Тип лотка | знімний, порошкове покриття |
| Тип рами | труба цельногнутая 28x1,2 |
| Тип тачки | розбірна |